oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / 6.kolo Inter REG: Sokol Bělá - TJ Lokomotiva Česká Lípa 26:16 ( 16:9 )

téma: muži | autor: Roubik | datum: úterý 18.10.2016 | zobrazeno: 586x

6.kolo Inter REG: Sokol Bělá - TJ Lokomotiva Česká Lípa 26:16 ( 16:9 )

V sobotu 15.října přivítalo družstvo mužů v městské sportovní hale tým České Lípy. Tímto zápasem začaly podzimní odvety této soutěže, která se hraje čtyřkolově. Pro náš tým to byl druhý zápas po sobě se stejným soupeřem, z důvodu odloženého prvního kola. Na podzim jsem nastoupili prvně v tak silné sestavě, ve které chyběl jen Mika a chceme tak pokračovat i po zbytek podzimní části.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně , čemuž přispěl i návrat některých hráčů. Po prvním poločase Bělá vedla nad Lípou o sedm branek (16:9). Utkání jsem měli pod kontrolou i v průběhu druhého poločasu a i přes zvýšenou snahu ze strany soupeře jsme zvítězili 26:16.

Po delší době se v sestavě objevil odchovanec Josef Čtvrtník, který nám ukázal, že na levém křídle nic nezapomněl. Velký prostor dostali dorostenci, střelecky a herně se dařilo Hoftovi, Kubíčkovi a Hrubému na pivotu. Jistotou v brance byl brankář Renza, který bez mrknutí oka ustál i 3 rány z křídla míčem do obličeje v závěrečné pětiminutovce.

K utkání se dostavil pouze jeden rozhodčí, který měl chvílemi hodně práce uklidnit horké hlavy hráčů na obou stranách.

Další utkání hrajeme  22.10. od 18:00 v Železném Brodě.

INTER REG muži 2016/2017 >>> ZDE.

aktuální výsledky

TJ Turnov