oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / InterREG 3. kolo -TJ HBC Jičín - C x TJ Sokol Bělá 31:19 (17:9)

téma: muži | autor: Roubik | datum: pondělí 26.9.2016 | zobrazeno: 974x

InterREG 3. kolo -TJ HBC Jičín - C x TJ Sokol Bělá 31:19 (17:9)

V neděli 25.9. se v rámci 3. Kola InterREG ligy vydalo družstvo mužů k zápasu do Jičína. Jako již tradičně v omlazeném kádru nastupovali hlavně dorostenci. Jejich výkon, ač tomu skóre neodpovídá, byl více než slušný. V utkání se všichni aktivně podíleli jak v útoku tak i v obraně. Jen škoda neproměněných šancí na konci prvního poločasu (17:9) a v průběhu druhého poločasu (31:19). Ani šestigólový příspěvek Davida Kubíčka , třígólové příspěvky Sommera , Švece a dva proměněné  sedmimetrové hody Šulce nestačily. Ale přesto patří uznání všem hráčům za to, co odevzdali na hřišti.

Většinu utkání odehrála komplet sestava starších dorostenců. Z mužů byli  tentokrát jen Renza, Švec, Sommer, Myšák a Kubíček. Výsledek odpovídá dění na hřišti, domácí hráči prodali svoje zkušenosti. Musíme být trpělivý, starší dorostence čeká poslední krok v jejich kariéře, přechod na mužskou házenou. Klukům toho lze málo vytknout, snažili se, nutili se do kombinací, ale váznul přechod do 1. a 2. vlny a v obraně jim ještě chybí síla.

Podrobnosti z utkání ZDE.

Roubik, Švícko

aktuální výsledky