TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Mladoboleslavsko o bělské házené.

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pátek 15.3.2002 | zobrazeno: 624x

Mladoboleslavsko o bělské házené.


V Mladoboleslavsky vyšel tento článek :
Házenkáři Bělé jsou připraveni
Letos oslaví házená v Bělé pod Bezdězem 75 let svého trvání a ráda by pokračovala v dobrých výsledcích z poslední doby. A právě v letošním jubilejním roce by také ráda začala splácet určitý dluh, kterým je výchova vlastních odchovanců.

FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ

Bělá pod Bezd. - Slabší členská základna mladých házenkářských talentů nastoluje problém s doplněním jednotlivých kategorií. V Bělé se odráží i v současném úzkém kádru hráčů pro II. ligu dospělých, který má minimální počet i přesto, že si nevede ve II. lize špatně. Všechna družstva absolvovala zimní přípravu buď v hale gymnázia v Ml. Boleslavi nebo tělocvičně ZŠ v Bělé. Pochopitelně nejsledovanější je první mužstvo dospělých. To sehrálo několik přípravných zápasů a startovalo na turnaji v Lovosicích a Novém Boru. Kádr mužstva nedoznal pro jarní odvety žádných podstatných změn. Trenérovi Urbanovi je již k dispozici uzdravený Dan Picek, po roční přestávce se vrací Petr Netrval a do kádru se počítá i se třemi dorostenci. Na turnaji v Lovosicích prohrála Bělá s pořadatelským klubem 17:27, aby pak porazila HV Kamenz (SRN) 29:18 a Mimoň 18:15. V přípravných utkáních Bělá vyhrála s Lovosicemi 33:24 a remizovala s Mimoní 26:26. První dvě mistrovská kola ve II. lize sehraje Bělá na palubovce sportovní haly Auto Škody v Ml. Boleslavi a to 16. března od 16.30 s Železným Brodem a 23. března od 18 hodin s Chomutovem. Zbývající domácí zápasy se odehrají na domácí umělé trávě za sokolovnou v Bělé, hrací dny jsou v sobotu od 15 hodin. Krajské házenkářské soutěže zvednou oponu v neděli 4. dubna, kdy se družstva starších a mladších žáků, dorostu a rezervy mužů střetnou s Příbramí.

zdroj : deník Mladoboleslavsko 14.3.2002 (http://stred.mojenoviny.cz)

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

3.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

29

SRL

TJ Sokol Chrudim

Chrudim

24

21.10.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč

31

SRL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

21

13.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

19

SRL

TJ Sokol Praha Vršovice  - B

Sokol Vršovice - B

26

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková