oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Mladoboleslavsko o bělské házené.

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pátek 15.3.2002 | zobrazeno: 624x

Mladoboleslavsko o bělské házené.

V Mladoboleslavsky vyšel tento článek :
Házenkáři Bělé jsou připraveni
Letos oslaví házená v Bělé pod Bezdězem 75 let svého trvání a ráda by pokračovala v dobrých výsledcích z poslední doby. A právě v letošním jubilejním roce by také ráda začala splácet určitý dluh, kterým je výchova vlastních odchovanců.

FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ

Bělá pod Bezd. - Slabší členská základna mladých házenkářských talentů nastoluje problém s doplněním jednotlivých kategorií. V Bělé se odráží i v současném úzkém kádru hráčů pro II. ligu dospělých, který má minimální počet i přesto, že si nevede ve II. lize špatně. Všechna družstva absolvovala zimní přípravu buď v hale gymnázia v Ml. Boleslavi nebo tělocvičně ZŠ v Bělé. Pochopitelně nejsledovanější je první mužstvo dospělých. To sehrálo několik přípravných zápasů a startovalo na turnaji v Lovosicích a Novém Boru. Kádr mužstva nedoznal pro jarní odvety žádných podstatných změn. Trenérovi Urbanovi je již k dispozici uzdravený Dan Picek, po roční přestávce se vrací Petr Netrval a do kádru se počítá i se třemi dorostenci. Na turnaji v Lovosicích prohrála Bělá s pořadatelským klubem 17:27, aby pak porazila HV Kamenz (SRN) 29:18 a Mimoň 18:15. V přípravných utkáních Bělá vyhrála s Lovosicemi 33:24 a remizovala s Mimoní 26:26. První dvě mistrovská kola ve II. lize sehraje Bělá na palubovce sportovní haly Auto Škody v Ml. Boleslavi a to 16. března od 16.30 s Železným Brodem a 23. března od 18 hodin s Chomutovem. Zbývající domácí zápasy se odehrají na domácí umělé trávě za sokolovnou v Bělé, hrací dny jsou v sobotu od 15 hodin. Krajské házenkářské soutěže zvednou oponu v neděli 4. dubna, kdy se družstva starších a mladších žáků, dorostu a rezervy mužů střetnou s Příbramí.

zdroj : deník Mladoboleslavsko 14.3.2002 (http://stred.mojenoviny.cz)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

TJ Sokol Chrudim