oddíl házené | st. dorost

Ž  Staněček Štěpán, Štrobl Vojtěch

Č

komentář k utkání

V nástupu do nové sezony k nám přijel soupeř z Vršovic. Na klukách byla znát nervozita z prvního zápasu, ale i přesto začali s velikým elánem a chutí.Bohužel i přes narůstající skóre v náš prospěch se nevyvarovali chyb pramenících z přihrávek do rychlého protiutoku nebo při chycení míčů.Naštěstí byl soupeř naprosto odevzdaný a jeho střeli které měli mířily vedle branky a co šlo na bránu pochytal dobře chytající Dominik.Poločas vyšel jednoznačně pro naše kluky i když celkově nízkým počtem branek.

Druhý poločas-velice špatná hra našeho mužstva.Vše bez nápadu. Spojky ( naše tradiční chyba) bez náběhu do volného prostoru,křídlo Šulc bez nahrávky od spojky.Trenér se snažil výměnou hráčů mužstvo nabudit, ale hra se zvrtla v souboje jeden na jednoho a bylo po zápasu. V závěru Vršovice ještě upravili výsledek pro ně na přijatelnou prohru.Byl to naprosto odevzdaný soupeř zralý minimálně na 30 branek-bohužel.Je potřeba se z toho poučit a odstranit tyto nedostatky.

Závěrem bych rád vyzdvihnul nesmírnou bojovnost našeho nejlepšího střelce utkání za nesmírnou bojovnost hlavně v prvním poločasu-Mácu.