oddíl házené | mladší dorostenky

2  2x Kuličová Anna, Tošková Alexandra, Chudá Karolína, Pazderová Adéla

Č

komentář k utkání

Po letní pauze jsme v sobotu 15. Září na domácí půdě přivítali tým Mělníka.

Náš tým přes léto absolvoval věkovou proměnu. I když celkový počet hráček zůstal stejný jako na závěru loňské sezóny, hned do prvního zápasu jsme  nastupovali  s jednou hráčkou na střídání z důvodu marodky některých spoluhráček.

Komentář k utkání nebude nijak veliký. Věděli jsme, že nás hned na začátku nečeká jednoduchá práce.  O to víc mě mrzí, že některé hráčky již před zápasem šly na hrací plochu se svěšenou hlavou a s tím, že dostanou ,,klepec´´. Určitě jsme měli na to, abychom tým Mělníka daleko více potrápili. To bylo chvilkami vidět i na hřišti. Ale těch hráček, které chtěly víc než ostatní nebylo moc  a to se odrazilo i na konečném výsledku (21:34). Těm, kteří bojovali do samotného konce bych chtěl poděkovat  a u zbytku čekám, že se taková nálada už opakovat nebude. Proto hlavy vzhůru a jdeme dál bojovat jeden za druhého, protože co jsme? TÝM!!!