oddíl házené

novinky

první stránka  předchozí stránka  1 / 0   další stránka  poslední stránka

sobota 19.8.2017 | autor: Švícko

stará garda - 7.10. se zúčastníme mezinárodního turnaje "starých pánů" v Praze. Čeká nás 6 zápasů, podrobnosti budu znát později. Před turnajem se určitě sejdeme na tréninku a dáme dohromady sestavu.

sobota 19.8.2017 | autor: Švícko

starší dorost - 3.9. se přípravného turnaje v Pardubicích nezúčastníme. Hostující hráči mají akce s prvoligovými družstvy ( Jičín, Lovosice ), máme i několik marodů, nedal bych to dohromady. Do konce srpna si zahrajeme s Českou Lípou a starší dorost odehraje poločas pohárového utkání mužů s Jabloncem.

sobota 12.8.2017 | autor: Deeska

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 14.8. 2017 - od 19:30 hodin výbor TJ společně s trenéry a vedoucí družstev.

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (19)

Sojka Michal (16)