oddíl házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: úterý 3.9.2019 | zobrazeno: 834x

Celoroční nábor mládeže v sezóně 2019/20

Nábor dětí - oddíl házené Bělá pod Bezdězem

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2007 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že nikdy nehrálo žádný kolektivní sport. Pod vedením našich trenérů jej vše naučíme.

Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé pondělí v 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek v 16:30 hodin do městské sportovní haly v Bělé pod Bezdězem

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení a pohodlná sálová obuv.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky (minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář.
Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhej a přijď mezi házenkáře!

Těšíme se na tebe!

Přiložený soubor

Nábor dětí 2019/20 - oddíl házené  (formát souboru: .pdf | velikost: 142 kB)

pátek 17.1.2020 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená, restaurace Music club sokolovna - středa 22.1. 2020 od 18:30 hodin výbor TJ, poté od 19:00 trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (50)

Humpola Jakub (20)

Sucharda Antonín (23)

Šanda Vladimír (69)