oddíl házené

Sokol Bělá / články / Nábor mládeže

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: sobota 1.10.2016 | zobrazeno: 1633x

Nábor mládeže

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2004 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že nikdy nehrálo žádný kolektivní sport. Pod vedením našich trenérů jej vše naučíme. Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem.

Dále probíhají některé středy sportovní odpoledne s házenou ve spolupráci se Základní školou v Bělé pod Bezdězem.

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení a pohodlná sálová obuv.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky( minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář. Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU PŘÍPRAVKY JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhejte a přijďte mezi házenkáře!

Těšíme se na shledanou!

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kuhnová Tereza (26)

Hlavová Pavlína (30)