oddíl házené

Sokol Bělá / články / Celoroční nábor mládeže v sezóně 2017/18

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: středa 30.8.2017 | zobrazeno: 2439x

Celoroční nábor mládeže v sezóně 2017/18

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2005 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že nikdy nehrálo žádný kolektivní sport. Pod vedením našich trenérů jej vše naučíme. Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem.

Dále probíhají některé středy sportovní odpoledne s házenou ve spolupráci se Základní školou v Bělé pod Bezdězem.

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení a pohodlná sálová obuv.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky ( minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář. Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhejte a přijďte mezi házenkáře!

Těšíme se na shledanou!

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (28)

Čadil Martin (22)