oddíl házené

datum od

datum do

čtvrtek 11.9.2014 | autor: Kabasaki

mladší žáci - V sobotu 13.9.2014 proběhne druhý mistrovský turnaj mladších žáků ve Zruči nad Sázavou. Sraz hráčů je v 8.00 hodin před halou. Sestava : Bureš, Doležal, Fiala, Stach, Kabátník, Filip, Hradiský, Umpola, Hrubý.

čtvrtek 11.9.2014 | autor: Hrubas

informace o stránkách - Opraveno několik chyb a zprovozněna KECÁRNA (MENU > Media > Kecárna).

pondělí 8.9.2014 | autor: Hrubas

mladší dorost - Ve čtvrtek 11.9. od 18:30 hodin se v městské hale v Bělé odehraje přátelské utkání mladších dorostenců Bělá - Jičín.

pondělí 8.9.2014 | autor: Hrubas

muži - Ve čtvrtek 11.9. cca od 19:30 hodin se v městské hale v Bělé odehraje přátelské utkání muži Bělá - st. dorost Jičín.

neděle 7.9.2014 | autor: Švícko

starší žáci - V úterý 9.9. od 17:30 tréninkové utkání starších žáků Bělá - AŠ MB, 3x15 minut. Tento týden čtvrteční trénink přeložen na středu 14:00 - 15:30 v hale !!

středa 3.9.2014 | autor: Kabasaki

mladší žáci - V neděli 7.9.2014 proběhne první turnaj mladších žáků v Mělníce. Sraz hráčů v 8:15 hodin před halou v Bělé. Nominace hráčů: Bureš, Doležal, Fiala, Hradiský, Hrubý, Humpola, Kabátník, Stach, Filip

úterý 2.9.2014 | autor: Hrubas

informace o stránkách - Vítejte na našich nových stránách na kterých neustále pracujeme. Pokud najdete nějakou chybu nebo nepřesnost, tak nás prosím informujte na mail hruby@fsweb.cz. Děkujeme za spolupráci.

první stránka  předchozí stránka  8 / 8   další stránka  poslední stránka